Kurs językowy

Wiele osób zwraca się do nas, pisząc, że bardzo chcieliby uczestniczyć w kursie Szkoły Prawa Niemieckiego, ale za słabo znają język niemiecki. Postanowiliśmy zatem pomóc w takich sytuacjach i zorganizowaliśmy nowy autorski kurs języka niemieckiego. Kurs ten ma ułatwić udział w kursie SPN osobom, które znają język niemiecki na poziomie B1.

Z przyjemnością zapraszamy zatem na intensywny kurs języka niemieckiego przygotowujący do egzaminu wstępnego oraz do zajęć prowadzonych w ramach Szkoły Prawa Niemieckiego.

Celem kursu jest doskonalenie umiejętności językowych na poziomie B1/B2 oraz wprowadzenie do terminologii ekonomiczno-prawniczej, ze szczególnym uwzględnieniem zasad poprawności gramatycznej i stylistycznej w wypowiedziach ustnych i pisemnych. Nie jest to kurs niemieckiego języka prawniczego i na pewno nie zastąpi udziału w kursie prawa niemieckiego SPN. Jest to kurs językowy, który ma ułatwić efektywny udział w zajęciach w Szkole Prawa Niemieckiego.

Udział w kursie nie gwarantuje pozytywnego wyniku na egzaminie wstępnym do Szkoły Prawa Niemieckiego, ale na pewno może znacznie zwiększyć szanse na udział w kursie.

Kurs prowadzi Natalia Spychalska-Zięba:

Tłumaczka i lektorka języka niemieckiego. Absolwentka studiów tłumaczeniowych w językach niemieckim, rosyjskim i angielskim na Uniwersytecie Ruprechta i Karola w Heidelbergu. Uzyskała także stopień magistra z zakresu Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Specjalizuje się w tłumaczeniu tekstów z dziedziny ekonomii, prawa oraz branży leśnej.

Wiedzę i doświadczenie zawodowe, które zdobywała w branży szkoleniowej i HR w Niemczech, wykorzystuje prowadząc od 6 lat działalność tłumaczeniową oraz kursy i szkolenia językowe. Autorka bloga o nauce języków i dwujęzyczności u dzieci (http://aufgutdeutsch.eu/blog.html).

Terminy kursu:

  1. grupa wtorkowa: godz. 18:30-20:00 – początek kursu 18.02.2020 r. do 21.04.2020, sala 3.6, ul. Lipowa 4 WPIA UW
  2. grupa sobotnia: 9:00-10:30 – sala 115 CI I, WPIA UW, ul. Lipowa 4 od 22 lutego do 18.04.

Opłata za kurs: 400zł.

Zapisy przyjmujemy od 15.01. 2020 r. do wyczerpania wolnych miejsc, drogą mailową: spn.wpia@uw.edu.pl

Kurs odbywa się w kameralnych grupach liczących maksymalnie po 10 osób. Kurs zostanie uruchomiony, jeżeli zgłosi się 6 osób chętnych.